İngiliz Kültürde Yaşam

Güvenlik

  • Okulumuz CCVT kameralar ile gözlenip kayıt alınmaktadır, veli yazılı bilgi vermeden öğrencilerimiz ebeveyn dışında kimseye teslim edilemez. Okulumuzda belli rutinlerde deprem ve yangın tatbikatları yapılmaktadır.

Beslenme

  • Yemekler okulumuzun mutfağında beslenme uzmanlarının hazırladığı programlar dahilinde hazırlanmaktadır. İhtiyaçlarımız kurumsal anlaşmalar nedeniyle güvenilir ve bilindik merkezi ve yerel market, manavlardan temin edilir.

Hijyen

  • Okulumuzda belli aralıklarla buharlı temizlik yapılmaktadır. Günlük temizlik ise HEPA filtreli cihazlar ve organik temizlik ürünleri ile yapılmaktadır.

Sağlık

  • Okulumuzda çalışanlarımız ilkyardım sertifikalıdır. Okul kazaları ve akut gelişen acil hastalıklarda veli izni ile ilgili kuruma sevk yapılır.
  • Okulumuz zemini parkeden ve anti alerjik halılardan oluşmaktadır.

İletişim

  • Günlük rutin iletişimimizi mobil uygulamızdan sağlamaktayız. Bu uygulamada öğrencimizin günlük etkinliklerini, beslenme ve uyku durumunu, öğretmenine not durumunuzu takip edebilirsiniz. Acil durumlar için her zaman telefon ile iletişim kurmayı tercih etmekteyiz.
  • Okulumuzda genel olarak dönem içerisinde 3 veli toplantısı yapılmaktadır. Bu rutin dışında istediğiniz zaman müdürümüz, öğretmenlerimiz ve psikologlarımız ile görüşme talep edebilirsiniz.

TAŞIMA

Öğrencilerimizin güvenle okula gelip evlerine dönmesi için servis hizmetimizi sizlere sunuyoruz.

OTOPARK

Okulumuzu ziyaret etmeye arabanız ile geldiğinizde arabanızı kolayca park etme imkanı barındırıyoruz.

OKUL DENEYİMİ

İngiliz Kültür Anaokulu’nda eğitim anaokulu seviyelerinde verilmektedir ve tüm öğrenciler için iyi bir gelecek planlamasıyla hareket edilmektedir.

İngiliz Kültür'de Yaşam

Eğitimci, yönetici ve uzman psikologlarımızdan oluşan kurucularımız 2011 yılında eğitimde şeffaflığı, çok yönlülüğü, öğrencide eğitim eşitliğini , öğretmenlerimizde ise meslek sevgisini, uzmanlığı ve eğitimini en ön planda tutarak ‘İngiliz Kültür Anaokulları’ nı kurmuştur. İngiliz Kültür Anaokulları marka hakkı satmadığından her şubesi tek bir yönetim ile idare edilmektedir.

İngiliz Kültür Anaokulları, çocuğunuzun mutlu bir geleceğe ilk adımlarını atacağı, onu bekleyen geleceğe güçlü bir şekilde hazırlandığı yerdir.

İngiliz Kültür Koleji’nde gün 07.30 de başlar 18.30 a kadar sürer.